پکیج یار

پکیج یار

تعمیر و فروش پکیج

تماس شبانه روزی

02144522322

آدرس دفتر ما

تهران - تهرانسر

تعمیرات پکیج

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

تعمیرات پکیج
646
29 آگوست 2022
admin1

آیا این روزها به دنبال شرکت مناسب جهت تعمیرات پکیج هستید؟ پکیج منزل شما خراب شده است و می خواهید به سرعت آن را تعمیر کنید؟ لازم به ذکر است که خراب شدن پکیج دیواری یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که در هر منزلی رخ می دهد. شاید شما نصفه شب نیاز به آب گرم داشته باشید و نتوانید یک فرد مناسب برای تعمیر پیدا کنید؛ ما در پکیج یار به صورت 24 ساعته از شبانه روز می توانیم با ضمانت کامل به شما سرویس دهی کنیم.

خدمات تعمیر پکیج دیواری پکیج یار

پکیج یار مرکز تخصصی عیب یابی پکیج دیواری و همچنین نصب، سرویس سالانه و تعمیر پکیج دیواری در استان تهران است. تعمیر پکیج دیواری یکی از خدمات تخصصی این شرکت می ‌باشد که به بهترین شکل ممکن قادر به انجام آن در تمامی تهران است. تمامی ‌خدمات پکیج یار توسط افراد دوره دیده و حرفه ای انجام می ‌شود.

قیمت تعمیر پکیج دیواری چقدر می‌باشد؟

هزینه تعمیر پکیج دیواری یکی از مواردی می باشد که برای همه افراد مهم است؛ پس اگر بخواهیم یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری با قیمتی مناسب و به صرفه به شما معرفی نماییم، پکیج یار را به شما معرفی می ‌کنیم. البته باید بدانید که هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر می باشد؛ زیرا که برای تعمیر پکیج دیواری اول باید عیب یابی پکیج انجام گردد و این امکان وجود دارد که پکیج چند مشکل رایج داشته و نیاز به قطعات جدید داشته باشد و یا برعکس پکیج هیچ مشکلی نداشته و شما با یک اشتباه ساده نتوانسته باشید آن را روشن نمایید. پس برای این که از این حالت سردر گمی دربیایید، حتما همین حالا از طریق شماره تماس هایی که در زیر صفحه پکیج یار موجود است ارتباط برقرار کرده تا با یکی از حرفه ای ترین متخصصین ما مشورت کنید.

خدمات تعمیر پکیج

خدمات تعمیر پکیج وابسته به مدل های متفاوت پکیج های دیواری که به وسیله هر شخص یا خانواده از برند های گوناگون انتخاب می شوند، کیفیت آب، گاز و هوا در مناطق متفاوت بستگی دارد. در نتیجه چرخه تعمیر و نگهداری با توجه به مدل های آن، شرکت و شرایط ذکر شده متفاوت می باشد. اصولا باید بعد از یک فصل گرما، اگر می خواهید اطمینان پیدا کنید که پکیج برای مدت طولانی در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت و به خوبی کار می کند، تعمیر و نگهداری دوره ای سالانه یا ماهانه باید انجام شود.

در شرایط عادی مواردی مهم که برای تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج توصیه می شوند عبارت اند از:

 • از پکیج دیواری چه استفاده کنید و چه استفاده نکنید، باید سالی یک بار حداقل بررسی شود.
 • تعمیر و نگهداری قطعه های مربوط به احتراق و دود اگزوز پکیج دیواری را در طول فصل گرما کامل انجام بدهید.
 • هر دو سال یک بار قطعات مربوط به آب گرم پکیج دیواری را بازبینی و تعمیر و نگهداری کنید.
 • در هر سه سال استفاده از دستگاه، اجزای گرمایش پکیج دیواری و کل سیستم گرمایشی را تمیز و در صورت نیاز تعمیر کنید.
 • تعمیر پکیج و نگهداری خوب و دوره ای نه تنها می تواند راندمان تبادل حرارتی سیستم شما را بهبود ببخشد بلکه هزینه استفاده را نیز در گذر با میزان خرابی آن کاهش می دهد. همچنین ایمنی و عمر مفید پکیجتان را افزایش می دهد.

مهم ترین مزایای استفاده از پکیج

مهم ترین مزایای استفاده از پکیج به جای انواع موتورخانه ها و گرم خانه ها عبارت اند از:

 • دسترسی مستقیم برای هر واحد و شخصی می باشد.
 • داشتن آب گرم دائم با پکیج سالم مهیا است.
 • هزینه کم تعمیرات و نگهداری آن نسبت به موتورخانه ها (متناسب با برند و میزان مصرف شما)
 • امکان تنظیم دما و… به صورت شخصی و بدون نیاز به تخصص
 • برای نصب پکیج روی دیوار و زمین نیاز به فضای زیادی ندارد.
 • مانند موتورخانه ها نیاز به لوله کشی زیادی نیست.
 • بالا بودن ایمنی و راحتی در استفاده از دستگاه

تعمیر پکیج در استان تهران به صورت تخصصی

اهمیت تعمیر پکیج توسط متخصص این کار برای همه آشکار می باشد؛ زیرا می تواند تا چندین برابر از هزینه های اضافی پیشگیری کند. تعمیر پکیج شامل خدمات مختلفی در قسمت های متفاوت پکیج است که هر کدام نیاز به تخصص و تبحر خاصی دارند. یک تعمیرکار ماهر می تواند به درستی مشکل به وجود آمده را عیب یابی و سریعا اقدام به تعمیر بخش مد نظر کند و در صورتی که چند قسمت از پکیج دچار مشکل شده باشد، توانایی تعمیر همه قسمت های پکیج را داشته باشد. تنها پکیج یار در تهران است که می تواند تمامی این خصوصیات را یکجا داشته باشد.

در صورتی که اختلالی در کارکرد پکیج دیدید، سریعا با گروه تعمیرات پکیج یار تماس بگیرید. گروه ما تشکیل شده از تعمیرکاران حرفه ای و همچنین ارائه خدماتی مانند فروش و تعویض قطعات پکیج در تهران می باشد. خدمات گروه پکیج یار به صورت 24 ساعته و در سطح استان تهران انجام می شود.

اما چرا پکیج یار؟

و سر آخر چرا پکیج یار؟ می‌خواهم یکبار برای همیشه به شما بگویم که چرا برای تعمیر پکیج دیواری ما به شما پکیج یار را پیشنهاد داده ایم. علت این که برای تعمیر پکیج دیواری پکیج یار را به شما پیشنهاد می‌کنیم این می باشد که شرکت ما متخصصین تعمیر پکیج دیواری در تمامی ‌برندها از جمله ایران رادیاتور،بوتان، گلدیران، مرکوری و … در استان‌ تهران می ‌باشد. یکی دیگر از مزایای پکیج یار ثبت سفارش به صورت آنلاین است شما هم اکنون برای انجام خدمات تعمیر پکیج خود می ‌توانید در همین سایت بدون هیچگونه اتلاف وقت سفارش خود را ثبت و شاهد خدمات بی نظیر ما باشید.

ویژگی های ما

 • رتبه اول تعمیرات پکیج به صورت شبانه روزی
 • ضمانت شش ماهه قطعات و یک ساله تعمیرات
 • سعی بر تعمیر قطعات پکیج است نه تعویض. در صورت لزوم تنها استفاده از قطعات اصلی انجام می شود
 • نرخ مصوب
 • تعمیر در محل در مورد نظر مشتری
 • سراسر تهران شبانه روزی حتی در زمان تعطیلات
 • تعمیر بدون واسطه توسط متخصصین حرفه ای پکیج دیواری
 • در اختیار داشتن متخصص تمامی پکیج ها از جمله از بوتان ایران رادیاتور مرکوری گلدیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *