پکیج یار

پکیج یار

تعمیر و فروش پکیج

تماس شبانه روزی

02144522322

آدرس دفتر ما

تهران - تهرانسر

تعمیر پکیج مرکوری

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

تعمیر پکیج مرکوری
837
29 آگوست 2022
admin1

پکیج مرکوری یکی از پرفروش ترین پکیج‌های برند خارجی در ایران است و به همین دلیل در این روزهای تحریم خدمات پس از فروش ان محصول در بازار نیست و افرادی که این پکیج را دارند اغلب هنگام خرابی دستگاهشان سردرگم می مانند. هنگامی‌ که شما نیازمند تعمیر و سرویس پکیج مرکوری هستید، باید این امر را به دست تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده پکیج یار بسپارید؛ در غیر این صورت نه تنها مشکل شما حل نمی‌ شود بلکه دچار خساراتی نیز می ‌شوید. با ما همراه شوید تا راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری را یاد بگیرید.

تعمیرات

وقتی صحبت از تعمیر پکیج به وسط می‌ آید، کیفیت و ضمانت حرف اول بحث می ‌باشد. برای عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری باید فقط و فقط از تکنسین های متخصص این پکیج درخواست کرد؛ زیرا این پکیج برخلاف دیگر دستگاه‌ها دارای کارکرد متفاوت است و همچنین قطعه ‌هایی دارد که توسط خود شرکت سازنده ارائه می ‌شود و فقط باید از طریق شرکت های معتبر مثل پکیج یار تهیه شوند؛ پس نمی ‌توان از قطعات متفرقه برای تعمیر استفاده کرد. به دلیل ساختار شماتیک پیچیده و استفاده از تکنولوژی ‌های روز دنیا در پکیج مرکوری، شما نباید ریسک سپردن تعمیرات آن را به دست هر کسی بسپرید؛ بلکه باید توسط متخصصین ماهر و آموزش دیده درخواست کمک کنید.

در چه زمانی دستگاه پکیج مرکوری نیازمند رسوب زدایی است؟

هر زمانی که فشار آب گرم در دوش حمام و آشپزخانه خیلی کم شده باشد، دستگاه پکیج مرکوریتان آب گرم را به خوبی گرم نمی کند و مدت زمان زمانی باید صرف گردد تا آب به طور کامل گرم بشود؛ همچنین یکی دیگر از علت ها این است که رادیاتورها به خوبی گرم نمی شوند. در زمان روشن شدن دستگاه پکیج صدای تق تق را می شنوید، بالا رفتن فشار و بار سنج دستگاه پکیج تان و در نهایت روشن شدن  کد خطای شماره ی 70 در دستگاه پکیج مرکوری نشانه ای نیاز داشتن دستگاه پکیج برای عمل رسوب زدایی می باشد. از اقدامت مهم و پراهمیت برای دستگاه پکیج مرکوری این است که قبل از اینکه دچار مشکلاتی بشود انجام عمل رسوب زدایی انجام شود.

اگر در زمان استفاده از دستگاه پکیج تان متوجه افت فشار آب گرم و یا اینکه برای گرم شدن آب گرم مدت زمان طولانی لازم است، دستگاه پکیج تان نیازمند فرآیند رسوب زدایی و سرویس دستگاه پکیج مرکوری ضروری می باشد. شاید انجام رسوب زدایی از نظر شما یک امر ساده و آسانی باشد ولی اصلا اینطور نیست؛ دقیقاً بر عکس می باشد بسیار یک عمل تخصصی است و افراد بی تجربه از پس انجام این کار برنمی آیند.

اگر شما این فرایند را به درستی انجام ندهید و جرم گیری به درستی اجرا نشود، باعث گرفتگی و حرکت رسوبات شده و افراد را در عمل انجام شده رسوب زدایی بعدی قرار می دهد و یا این که ممکن است به طور کامل دستگاه پکیج و رادیاتورها را از کار بیندازد.

انجام هواگیری دستگاه  پکیج مرکوری

برای انجام دادن هواگیری که دارای 2 راه ساده و پیچیده تر می باشد، این گونه است که در راه ساده برای انجام هواگیری سیستم دستگاه پکیج مرکوری می توانید از یک تیم تخصصی پکیج مرکوری (مانند پکیج یار) مشاوره گرفته و احتمال دارد که بتوانید به تنهایی این کار را انجام دهید؛ ولی در راه پیچیده تر هواگیری به دلیل حساسیت بیشتر شما نیازمند تکنسین کاربلد هستید تا از ضرر و زیان ها پیشگیری و به درستی این فرآیند را انجام بدهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید همین حالا با پکیج یار تماس بگیرید.

سرویس پکیج مرکوری

پکیج مرکوری مثل باقی ‌پکیج‌های دیگر، نیازمند سرویس دوره ای و منظم می‌ باشد تا دچار اختلال و مشکلی نشود. سرویس پکیج مرکوری شامل اقدام هایی مانند:

  • تعویض ترموستات ‌ها
  • رفع صدای فن
  • رفع صدای پکیج
  • بهبود گرمایش شوفاژها
  • سرویس شیر پر کن
  • رفع آبدهی پکیج مرکوری
  • تنظیم ارتفاع برای عمر بیشتر مبدل اصلی دستگاه
  • تعویض اورینگ‌ های پکیج

و دیگر عملیاتی که برای عمر بیشتر و بهبود کارایی پکیج مورد نیاز است، می‌ باشد. برای سرویس پکیج مرکوری، سرویس کار تمامی‌ قطعات پکیج را بررسی کرده و سرویس و همچنین قطعات خراب را تعمیر و یا در صورت تعمیر نشدن تعویض می کند. سرویس سالانه پکیج مرکوری مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله این که باعث کاهش استهلاک پکیج  شما می‌شود؛ و دیگری اینکه باعث افزایش طول عمر قطعات،افزایش بازدهی و کارایی پکیج، کاهش احتمال خرابی،  کمتر شدن مشکلات احتمالی نیز می‌ شود. بنابراین ضروری می باشد که سرویس پکیج مرکوری را جدی بگیرید تا کمترین میزان خسارت و خرابی به پکیجتان وارد شود.

گارانتی ۶ ماهه شامل چه چیزیست؟

قطعات تعویض و تعمیر شده و اقدامات انجام شده برای رفع عیب، که در صورت خرابی دوباره تا ۶ ماه بدون هزینه گارانتی این مجموعه یعنی پکیج یار می باشد.

بعد از ثبت درخواست تعمیر پکیج چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از ثبت درخواست و اختصاص دادن کار به تکنسین مربوطه، تکنسین ظرف مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه برای هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند و با راهنمایی سعی در حل مشکل می کنند؛ در غیر این صورت قرار تعمیر متناسب با زمان شما مقرر می شود.

آیا قطعات پکیج به سرعت و زود به زود خراب می شوند؟

خیر. اما این به شرطی است که سرویس به موقع انجام شود. نکته مهم اینکه تعمیرکاران این مجموعه تعمیرکارهستند نه تعویض کار. در بیشتر موارد خرابی، قطعه قادر به تعمیر بدون تعویض آن است. توجه داشته باشید که هزینه های تعمیر کمتر از هزینه تعویض می باشد.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

هزینه تعمیر و سرویس پکیج مرکوری در پکیج یار مطابق نرخ اتحادیه تعیین می ‌شود، اما دلایل دیگری نیز در تعیین تعرفه تاثیر گذار است. هنگامی ‌که پکیج مرکوری مشکلاتی داشته باشد، ابتدا با تعمیرکاران ما در پکیج یار تماس بگیرید. بعد از این تعمیرکاران در محل خانه شما حاضر شده و به بررسی پکیج دیواری مرکوری شما می‌پردازند تا مشکلات پکیج را پیدا کنند. بعد از اینکه عیب یابی پکیج به پایان رسید با توجه به قطعات مورد نیاز و مشکلاتی که پکیج دارد، هزینه تعمیر به شما گفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *