پکیج یار

پکیج یار

تعمیر و فروش پکیج

تماس شبانه روزی

02144522322

آدرس دفتر ما

تهران - تهرانسر

تعمیرات پکیج 24 ساعته

دسته بندی مقالات

خوزستان، اهواز، خیابان آزادگان

info@evaco.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

<strong>تعمیرات پکیج 24 ساعته</strong>
438
10 ژانویه 2023
محمد

پکیج ‌ها یکی از پر استفاده ترین اقلامی می باشند که در سال های اخیر وارد بیشتر منازل شده است و در برخی موارد با مشکلات و خطاهایی مواجه خواهند شد. برای برطرف کردن این ایرادات و خطاها باید روی به تعمیر پکیج بیاوریم. تعمیر پکیج ها کار ساده‌ و راحتی نبوده و هر شخصی که قصد انجام این کار را دارد باید آموزش تخصصی و حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج داشته باشد. یکی از این شرکت های تعمیر پکیج، مجموعه پکیج یار می باشد که تعمیرات پکیج 24 ساعته در شبانه روز را انجام می دهند.

تعمیر تخصصی انواع پکیج ‌ها ساختمانی در پکیج یار

پکیج ‌ها در دو نوع دیواری و زمینی طراحی و وارد بازار شده اند که پکیج های زمینی کم تر استفاده می شوند. بیشتر مدل های دیواری به خاطر آسانی نصب و گرفتن فضای کمتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. از این رو برای تعمیرات پکیج 24 ساعته این نوع پکیج ها می توانید با مجموعه پکیج یار تماس حاصل فرمائید. در ادامه به توضیح مختصری از انواع پکیج های ساختمانی می پردازیم.

1- پکیج‌ های دیواری

پکیج دیواری کارایی بیشتری نسبت به سایر پکیج‌ ها نظیر پکیج زمینی دارند. این پکیج‌ ها همانند دهانه کابینت ها بر روی دیوار نصب شده و به طور کلی سایز و ابعاد آن‌ ها با اندازه واحد ساختمانی و موقعیت ساختمان بستگی زیادی دارد.

2- پکیج‌ های زمینی

این پکیج همانگونه که از اسمش پیداست بر روی زمین نصب خواهند شد و قابل استفاده بر روی دیوار نمی باشند. ابعاد و سایز این پکیج ‌ها اغلب بزرگ تر از پکیج ‌های دیواری خواهد بود. این مدل پکیج از یک مشعل جداگانه استفاده می کند ولی معمولا یک مخزن آب گرم سیم پیچ دارند.

تعمیر قطعات پکیج زمینی بسیار پیچیده‌ تر و سخت تر از قطعات دیواری می باشد و باید زمان زیادی را برای تعمیر آن در نظر بگیرید. از این رو باید برای تعمیر آن ها از یک متخصص ماهر بهره ببرید. از این رو بهترین انتخاب برای این کار، پکیج یار می باشد که از افراد ماهر و با تجربه برای تعمیرات  انواع پکیج ها استفاده می کند.

نکات مهم پیش از تعمیرات پکیج

  • توجه کنید اگر پکیج شما نشتی داشته باشد باید شیرهای زیر پکیج را بسته و پکیج را از برق جدا کنید.
  • در حالتی که پکیج ها در حالت تابستانی به خوبی کار کنند ولی در حالت زمستانی به خوبی کار نمی کنند، به احتمال زیاد شیرهای رادیاتور بسته شده و یا صافی برگشت  دچار آلودگی شده است.
  • در حالتی که پکیج ها مرتب خاموش و روشن می شوند باید فلنچ دودکش را باز کنید و دریچه های اطراف دودکش را باز نمائید.
  • اگر آب مصرفی مدام سرد و گرم می شود به احتمال زیاد رسوب گرفته است.

تعمیرات ۲۴ ساعته پکیج

برای درخواست تعمیرات پکیج ۲۴ ساعته می توانید با از شماره 02144522322 تماس بگیرید و یا اینکه با تلفن همراه 09121052336  تماس حاصل فرمائید. تعمیر پکیج ۲۴ ساعته به وسیله معتبرترین و بزرگ ترین مجموعه تعمیرات پکیج یعنی شرکت پکیج یار با پرسنل ماهر و با تجربه به صورت شبانه ‌روزی انجام می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات و تعمیر پکیج به تمام مشتریان عزیز خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *